Meme Dikleştirme İçin Yapılacaklar

Kadınların yerçekimine karşı koyamadığı konulardan biri olan, meme dikleştirme için yapılacaklar listesi sunuyoruz. Zamana bağlı olarak, değiştirilmesi pek de mümkün olmayan konulardan biridir. İlk sutyen kullanımından başlayan çeşitli nedenlerle, göğüslerde sarkma, dikliğini ve formunu kaybetme görülebilir. Estetik operasyonların artık çok kolay olması, dikleştirme ve büyütme gibi konularda inanılmaz hız kazandı. Fakat hiçbir silikon, doğal bir göğüs görünümü sağlamaz. Yapay görüntüden hoşlanmayanlar için, farklı dikleştirme teknikleri kullanılıyor.

Estetiğin bu denli gelişmesi 18 yaşını dolduran genç kızların erken yaşta silikon yaptırmasını, vücut yapısını bozmasına neden oluyor. 25’li yaşlara kadar devam eden fiziksel gelişim düşünülerek, sadece doğru sutyen seçimiyle, istenilen göğüs formu yakalanabilir. Spor ve egzersiz yapmak, göğüslerin dikleşmesini sağlayabilir. Fakat sporla sağlanan dik göğüsler, küçük göğüslere neden olabilir. Yani spor yaptıkça, yağ oranı yüksek olan göğüsler en az 1 beden küçülebilir. Kadınların en hoş uzuvlarından biri olduğu için, sporla göğüs dikleştirme çok önerilmez. Formunu kaybeden ve sarkan göğüslere yeniden form kazandırmak için doğal yöntemleri deneyebilirsiniz.

Göğüs Dikleştirici Bakım Kürü

  • 1 tatlı kaşığı üzüm çekirdeği yağı
  • 2 tatlı kaşığı incir çekirdeği yağı

Bir kapta yağları karıştırın ve göğüslere masaj yaparak uygulayın. Özellikle omuza doğru ve koltuk altlarından göğüslere doğru masaj hareketleriyle sürmeniz, form kazanmasına yön sağlar. Sabah ve akşam birer defa uygulayın. Bir hafta boyunca her gün uygulanması gereken kür, ikinci haftadan sonra günde bir kez uygulamanız yeterlidir. Yaklaşık 3 ay boyunca göğüs dikleştirici kürü uyguladığınızda, dikleşmeye başladığını gözlemleyebilirsiniz.

Göğüslere Form Kazandırın

Meme dikleştirme için yapılacaklar arasında, bitkisel karışımlı çayla, göğüslerde toparlanma ve elastikiyet sağlayabilirsiniz.

  • 1 tatlı kaşığı melek otu
  • 1 tatlı kaşığı şerbetçi otu
  • 1 tatlı kaşığı çemen otu

Bitkileri karıştırarak sıcak suyla demleyin. Ortalama 5- 6 dakika demleyin ve her gün için. Yemeklerden sonra alınması tavsiye edilen bitkisel çay, sarkık göğüsler için toparlanması için etkili yöntemlerden biridir. Tansiyon, şeker, diyabet, kalp hastalıkları gibi sorunları olan kişiler, otların içerikleri ve etkileriyle ilgili detaylı bilgi alarak tüketmelidir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir