KREMİN LÜKSÜ MUMKUN

Cilt için en doğru ve etkili ürünü bul­ma к yaş aldıkça önem kazanıyor. Araştı ıxi ıkça zamanla içerikler­den anlar duruma geliyorsunuz, ürünlerin etkile­rini gördükçe deneme-y anılma yoluyla hayaliniz­deki kremi bulu­yorsunuz. işte bu amaçla Berlin’de yiz. Bilimsel çalış­malara önemli bütçeler ayırdığı için güven veren markalardan Aımvay’in Artist ry Supreme LX™ koleksiyonuyla Artistry Markası Bilimsel Danışma Kurulu Üyesi Dr. Patricia Ogilvie’ııin sunu­muyla tanışıyoruz. “Cilt bakımında en son lüks” motto- suyla sunulan koleksiyon, formü­lünde bulunan son derece değerli bile­şenleri ve güçlü teknolojisi ile daha genç görünümlü ve daha sıkı bir cilt vaat ediyor. Tabii vaat büyü к olduğu için iyice dikkat kesiliyoruz konuya. Haliyle yenileyici krem ve göz kreminden oluşan serinin formülünü merak ediyoruz. Artistry bilim insanları, küresel araştırma­ları çerçevesinde bitki bilimi ala­nında lider bir botanik araştırma merkezi ile dünya­nın her köşesinden gelen 300’den fazla bitkiyi titizlikle incelemiş.

Bu özel araştırmaların sonunda Gardenia Grandiflora’nın önemi ortaya çık­mış. Formüllerin her ikisinde de Gardenia Graııdif- lora kök hücresi özütünün yenile- yicigücü bulunu­yor. Eşsiz CellEffect24 karı­şımı, Gardenia Graııdiflora kök hücre öz üt ünü tamamlayıcı bir göreve sahip olup cildin kendi ken­dine enerji verme özelliğini artırıyor- ıııuş. Peki, lüksü artıran diğer faktör ne? Bu yeni nesil teknoloji, kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü yumuşatmak için optik ışık difüz- yonu sağlayan 24 karat altın ile у ilk­sek oranda zengin­leştirilmiş! Ayrıca cilde enerji veril­mesine yardımcı olan patentli Kardiyolipin ve L-Karnosin bile­şenleriyle güçlen­dirilmiş. Organik Nutrilite çiftlikle­rinden hasat edilen açerola kirazı özütü de güçlü bir antioksidan.

İŞİN SIRRI CİLDİN ENERJİSİNDE

Formülüyle bizi etkileyen kremi tabii biran önce denemek istiyoruz.

Muhteşem yumu­şaklıktaki krem cilde sürer sürmez emiliyor. Kremin zarifçe tasarlanan ambalajında vurgulamak şart. Mücevhere benze­yen metalik altın dokunuşlar, sofis­tike görünüm sağlıyor.

DENEDİM,ONAYLADIM

Peki, sonuç nasıl; dediğinizi duyar gibiyiz. Günlük bakını sonucunda ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünürlüğünü belirgin ölçüde rahatlatıyor. Lekeleri ve pürüzleri hafifletiyor. Tabii bunlar için en az 8 haftalık kullanım şart. Göz çevre­sinde de etkili.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir