Karmaşadan uzakta

Şu sıralar sosyal medyada gezinirken en gok karşilaştiğimiz manzaralardan biri, agik ara tatil paylaşimlari. Deniz,  kum, güneş, fotoraflar istisnasız hepimizi etkisi altına alırken; şehirden henüz uzaklaşamayanlar, tatil özlemi çekenler için Hilton İstanbul Bosphorus havuz keyfinin en ayrıcalıklısını sunuyor, üstelik bunu spor keyfiyle de destekliyor.

Muhteşem manzarasıyla kendine hayran bırakmasının yanı sıra şehrin merkezindeki en büyük otel havuzu, çocuklar için özel olarak tasarlanmış çocuk havuzu ve çocuk parkı, havuz baği hizmetleri ve hafta sonu barbekü keyfiyle şehrin ortasında bir tatil merkezi deneyimi yaşamanın hem bedeninizi, hem ruhunuzu dinlendireceği şüphesiz. Sportif ruhların özellikle ilgisini çekecek Sağlık Kulübü’nün yeni hizmetlerinden olan personal trainer ile spor yapma fırsatıyla, fitness’in yanı sıra pilates ve yoga sayesinde hem sağlıklı hem de fit bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Modern zamanların trendi tenis, şehirli insanlar için yazın vazgeçilmezi. Açık havada spor yapmanın huzuru ise bambaşka.

“Herkes için spor” anlayışıyla özel kampanyalar sizi bekliyor. Hilton istanbul Bosphorus, kampanyalı fiyatlarıyla turn tenis severleri kusursuz kortlarına davet ediyor. İster tek, ister çift olarak üye olunabilen paket sayesinde, tenis kortlarında spor yapmanın keyfine varıyorsunuz. Sınırları zorlayarak, diğer üyelerle birlikte bu deneyimi eğlenceli bir yarışa dönüştürebilirsiniz. Hilton İstanbul Bosphorus’un hard court, yani sert zeminli 3 tenis ve 2 squash kortu, şehrin en beğenilen kortlarmın başında geliyor. Sağlık Kulübü Kampanyası ile siz de Hilton zindeliğini tecrübe edin! Bu kampanyayla birçok Hilton hizmetinden ok cazip indirimlerle faydalanabileceksiniz. İndirimli kampanya fiyatlarıyla dilerseniz tenis ve squash kortlarında sporun tadını çıkarabilir, dilerseniz masaj hizmetleriyle bedeninizi ve zihninizi dinlendirebilirsiniz.Özel bakım paketleriyle kendinizi şımartabilir ve lüks spa deneyimini yaşayabilirsiniz. Sağlikli yaşamın bir bütün olduğunu göz onünde bulundurarak,

Pool Cafe’nin gurme lezzetlerini tatmayı da ihmal etmeyin. Şehrin karmaşasından kaçmak için İstanbul’un en özel lokasyonu Ağustos’ta sizi bekliyor. Hit mekanlar arasında öne çıkan otelin güvenilir hizmet ve ekip anlayışıyla, ikinci eviniz artık belli.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir