ISTANBUL FASHION WEEK

ISTANBUL FASHION WEEK’E GERl SAYIM

Mercedes-Benz Fashion Week Istanbul, 12-15 Eylül tarihlerinde 10. kez Turk tasarimcilari bir araya getirecek.

Eğer moda tutkunu biriyseniz ki, olma­mak pek mümkün değil, sizin için de yılın en heyecan verici zamanı moda haftaları­nın olduğu dönemdir. Birbirinden iddialı parçalara imza atarak göz dolduran tasa­rımcıların yeni sezon koleksiyonlarını göz hapsine alır, tutkuyla sayılı günlerin tadını çıkarmaya çalışırız. Paris, Londra ve Milano gibi dünyanın önemli moda başkentleriyle birlikte İstanbul da bu atmosferin bir par­çası olarak, Türkiye’de modanın nabzını tutmaya devam ediyor.

12-15 Eylül tarihleri arasında 10. sezonu gerçekleşecek olan ve Mercedes-Benz spon­sorluğunda hayat bulan Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul, ülkemizin en büyük sahne ve performans sanatları mer­kezlerinden Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde düzenlenecek.

Mehtap Elaidi, Lug Von Siga, Atıl Kutoğlu, Özlem Süer, DB Berdan ve bu sezon 10. yıl defilesini sunmaya hazırlanan Özgür Masur, MBFYVI podyumunda 2018 İlkba­har-Yaz koleksiyonunu sergileyecek olan Türk modasının duayen isimlerinden sadece bazıları. Dice Kayek ve Zeynep Tosun, moda ile sanatı buluşturan film gösterimleriyle yeni sezon koleksiyon­larını modaseverlerle buluşturacaklar. Bugüne dek Mercedes-Benz’in destekle­diği 9 tasarımcı olan Özlem Kaya, Zeynep Tosun, Hande Çokrak, Mehtap Elaidi, Gül Ağış (Lug Von Siga), DB Berdan, Bahar Korçan, Gülçin Çengel ve Başak Cankeş, Mercedes-Benz’in ikonik yıldızını kendi stillerinde tasarlayacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir