gözlük markası Polaroid

GÖRSEL HAFIZA

İtalya’nın i kon i к gözlük markası Polaroid, yeni koleksiyonu ile bizi pop, estetik ve göz alıcı renklerle karakterize edilmiş SO’lere götürüyor.

Güneş ışınlarından en iyi şekilde korusun, yüzde iz yapmasın, tabii bir de alabildiğine cool olsun… Bunlar hemen hemen herkesin bir güneş gözlü­ğünden beklediği en önemli özellikler şüphesiz. Ve hepsi, Polaroid’in 2017-18 Sonbahar-Kış kolek­siyonunda bir araya geliyor. Sezonun en cool trendi ince metal çerçeve ve pastel tonlarındaki lensler hem üstün göz koruma özellikleriyle, hem de yok denilecek kadar hafif olmalarıyla mükemmel kon­for sağlıyorlar. Polaroid’in yeni koleksiyonunda, 70’lerden ilham alan geniş tasarımlı tam yuvarlak feminen PLD2053 modeli ve daha küçük yuvarlak siluete sahip unisexP/.D4052olmak üzere iki havalı model bulunuyor.

Her iki tasarım da yarı transparan polarize lenslere uygulanan sarı, pembe, yeşil ve mavi renklerin pastel tonlarında sunuluyor. 80’lere ait bu pop renkler ile hem cool bir görünüm, hem de yüzde 100 UV koruması sağlanıyor. Sizin anlaya­cağınız, anahtar kelimeler olan ulaşılabilir tasarım, yenilik ve fonksiyonellik, Polaroid koleksiyonunda buluşuyor. Kusursuz görüş ve yüksek kontrast sağ­layan, göz yorgunluğunu engelleyen UltraSight™ lensler ile üretilen Polaroid modelleri bir güneş gözlüğünden beklediğiniz her şeyi sunuyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir