2017 Spor Giyim Modelleri

2017 Spor Giyim Modelleri

 

            2017 spor giyim modelleri nelerdir? Bu yıla damgasını vuran ve en çok tercih edilen giyim şekli salaş üst giyim modelleri ve dar paça alt giyim modelleridir. Bu modeller her renkte olmakla beraber kadınlar tarafından en çok rağbet gören renk pembe olmakla beraber erkeklerinki ise siyahtır. Ayrıca ayakkabılarda ise bağcıklı modeller revaçtadır. Neslihan Atagül’ün marka yüzü olduğu Puma ise bu yaz çeşitli renklerde ve özellikle kurdeleli modelleri piyasaya sürerek modaya yön vermiştir. Kadın spor giyiminde yarım atlet ve üzerine uzun atlet kombini sıkça kullanılmaktadır. Bu kombinin altına ise ter emen termal taytlar oldukça şık görünmektedir. Erkeklerde ise kadınlardaki gibi uzun atletler ve altına geniş şortlar spor giyiminin öncüsü olmuştur.

 

Sokak spor giyimine değinilmesi gerekirse dizin üç dört cm üstünde biten kot elbiseler, altına ise beyaz spor ayakkabılar kombinlenip zarif, rahat ve spor bir görünüm yaratılmaktadır. Yine aynı şekilde kot şort üzerine lakost tshirt altına da tercihen sandalet veya spor ayakkabı giyinilebilir. Eğer kot elbise giymeyi sevmiyorsanız omuzdan askılı ve bilekte biten cıvıl cıvıl renklerde olan elbiselerden tercih edebilirsiniz. Bu yazın uzun elbise rengi ise kırmızıdır. Bu elbiseleri çeşitli desenlerde bulunan parmak arası terliklerle ile tercih edip yine spor bir görünüm kazanabilirsiniz.

 

Eğer iş hayatını yoğun tempoda yaşıyor ve rahatlığa önem veriyorsanız spor giyim tam size göre demektir. Büyük kare desenleri olan oduncu gömlekleri ile İspanyol paça kot bir pantolon ve tek renk spor ayakkabılarla tarzını etrafınızdakilere kanıtlayabilirsiniz. Tesettür giyimde ise uzun, ince tunikler, etek pantolonlar ve renkli şallar sizi diğerlerinden farklı kılacak ve parmak ısırttırmanıza yardımcı olacaktır. Tüm bu kombinler 2017 spor giyim modellerine örnek verilebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir